Rejestracja spółek

Wszystkim naszym Klientom, którzy zdecydowali się na rejestrację swojej spółki, oferujemy całościową pomoc w rejestracji spółek zarówno osobowych, jak i kapitałowych. W związku z tym, iż proces rejestracji spółek jest bardzo czasochłonny, zawiły i skomplikowany, przeprowadzamy za Klienta cały proces rejestracji, co znacznie usprawnia proces powstawanie podmiotu gospodarczego.

W pierwszej kolejności razem z Klientem ustalamy szczegóły dotyczące tego, jaka ma być zakładana spółka, szukamy najlepszych, a zarazem najtrafniejszych rozwiązań. Następnie całą tzw. papierkową pracę bierzemy na siebie – sporządzamy wszystkie niezbędne formularze, wnioski, pisma i składamy je w odpowiednich urzędach oraz instytucjach. Klient nie musi martwić się o to, iż w jego spółce po czasie wyjdą różnego rodzaju uchybienia. U nas to niemożliwe, gdyż swoją pracę wykonujemy zawsze dokładnie i w pełni profesjonalnie. Następnie po zatwierdzeniu wszystkich formalności, zarejestrowana spółka jest przekazywana na ręce przedsiębiorcy.

Szerokie grono zadowolonych Klientów jest najlepszym dowodem na to, iż jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy i orientują się we wszystkich często zmieniających się przepisach prawa, za którymi obowiązkowo trzeba nadążać.