Rejestracja spółek

Wszystkim naszym Klientom, którzy zdecydowali się na rejestrację swojej spółki, oferujemy całościową pomoc w rejestracji spółek zarówno osobowych, jak i kapitałowych. W związku z tym, iż proces rejestracji spółek jest bardzo czasochłonny, zawiły i skomplikowany, przeprowadzamy za Klienta cały proces rejestracji, co znacznie usprawnia proces powstawanie podmiotu gospodarczego.

W pierwszej kolejności razem z Klientem ustalamy szczegóły dotyczące tego, jaka ma być zakładana spółka, szukamy najlepszych, a zarazem najtrafniejszych rozwiązań. Następnie całą tzw. papierkową pracę bierzemy na siebie – sporządzamy wszystkie niezbędne formularze, wnioski, pisma i składamy je w odpowiednich urzędach oraz instytucjach. Klient nie musi martwić się o to, iż w jego spółce po czasie wyjdą różnego rodzaju uchybienia. U nas to niemożliwe, gdyż swoją pracę wykonujemy zawsze dokładnie i w pełni profesjonalnie. Następnie po zatwierdzeniu wszystkich formalności, zarejestrowana spółka jest przekazywana na ręce przedsiębiorcy.

Zajmujemy się przeprowadzaniem procedury rejestracji spółki na terenie Warszawy, Krakowa i zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce.

Szerokie grono zadowolonych Klientów jest najlepszym dowodem na to, iż jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy i orientują się we wszystkich często zmieniających się przepisach prawa, za którymi obowiązkowo trzeba nadążać.