Coraz więcej osób chce prowadzić własne przedsiębiorstwo. Zarządzanie firmą umożliwia realizację marzeń oraz ambicji. Często motywacją do założenia firmy jest nowy rok. Myśl „Od nowego roku zarejestruję własną spółkę” brzmi w głowach niejednego z nas. Jednak czy warto czekać do nowego roku?

Jak w odpowiedni sposób założyć firmę?

Pierwszym sposobem jest jej rejestracja.
Samodzielne przeprowadzenie całej procedury może od nowego roku okazać się dosyć problematyczne dla osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w zakładaniu firm. Dlaczego?
Od stycznia 2017 roku mają zostać wprowadzone nowe przepisy, które znacznie utrudnią zarejestrowanie spółki jako podatnika VAT. Celem wprowadzanych zmian jest zminimalizowanie oszustw na tle podatkowym. Każda osoba chcąca pozyskać numer VAT dla spółki spotkać będzie mogła się z odmową urzędu. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie zarejestrowania spółki specjalistom, którzy w bezpieczny sposób i w krótkim czasie założą Państwa firmę.

Drugi sposób: Gotowa spółka
Osoby chcące prowadzić własną firmę mają możliwość zakupu gotowej spółki, która posiada kompletną dokumentację. Daje ona możliwość prowadzenia spraw firmy już następnego dnia po dokonaniu formalności.